Логотип Кадастр
Одеська міська рада
Департамент архітектури та містобудування
ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА
МІСТОБУДІВНОГО КАДАСТРУ м. ОДЕСИ
Заснована в 2013 році

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага!

 

    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 559 від 01.07.2020р. (далі – Постанова) запроваджується перша черга Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (скор. – ЄДЕССБ).

   Згідно Постанови з 01.09.2020 р. містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (МУО) та будівельні паспорти забудови земельної ділянки (БП) формуються, реєструються, зберігаються та надаються виключно в електронному форматі за допомогою програмних засобів ЄДЕССБ.

Таким чином, інформація про надані Департаментом архітектури та містобудування МУО та БП після 01.09.2020 р. містяться в базах даних ЄДЕССБ. 

    Але локація об'єктів, їх відповідність містобудівній документації на місцевому рівні, інша додаткова та довідкова інформація щодо намірів забудови залишається на геопорталі системи містобудівного кадастру м. Одеси.

Служба містобудівного кадастру.


Ласкаво просимо в інформаційну систему містобудівного кадастру м.Одеси

 

Шановні користувачі!

                Головне призначення порталу інформаційної системи містобудівного кадастру м. Одеси – безкоштовне надання відомостей щодо просторового планування, містобудівного моніторингу та інших відомостей в межах території міста, крім даних, що належать до інформації з обмеженим доступом.

                Портал умовно поділений на дві частини: реєстрові дані та геопросторові дані (геопортал).

                Реєстрові дані містять структуровану інформацію у вигляді текстів, таблиць та мають посилання на  чинники, що надають більш розгорнуту інформацію щодо відомостей загальнодержавних, регіональних та місцевих (реєстри адрес, містобудівних умов та обмежень, законодавчих, нормативних та інших даних).

Геопортал просторових даних містить відомості щодо об’єктів нерухомості, земельних ділянок, об’єктів містобудування та архітектури, тимчасових споруд та інших об’єктів, що мають геопросторову прив’язку до місцевості: загальнодержавного, регіонального та місцевого рівня.

 «Картографічна інформація» містить: топо-геодезичні матеріали Єдиної цифрової топооснови (ЄЦТО) міста в системі координат УСК 2000 (МСК-51);

«Кадастрова інформація» містить просторові дані щодо:

- чинній документації з просторового планування (містобудівна документація: генплан, зонінг, ДПТ);

- інвентаризації земельних ділянок (надається  управлінням  земельних ресурсів Департаменту комунальної власності ОМР).

- історико-архітектурний опорний план, охоронні  зони об’єктів культурної спадщини (надається управлінням з питань охорони культурної спадщини ОМР).

«Містобудівний моніторинг»: в рубриках відображені відомості щодо:

- «Вихідні дані» - містобудівні умови та обмеження, будівельні паспорти, що надані департаментом архітектури та містобудування (ДАМ) ОМР;

- «Благоустрій» - дозвіл на тимчасову огорожу будмайданчиків, земляні роботи та порушення елементів благоустрою (надаються інспекцією  з благоустрою міста ДАМ ОМР);

- «ДАБК (моніторинг СС1, СС2)» - інформація управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) ОМР реєстрація дозволів, повідомлень, декларацій з початку будівельних робіт, завершення будівельних робіт та вводу в експлуатацію (сертифікати) для об’єктів  категорії наслідків СС1 і СС2;

- «ДАБК (самочинне будівництво)» - інформація управління ДАБК ОМР про несанкціоноване будівництво;

- «Пайова участь» - відомості управління капітального будівництва (УКБ) ОМР про затвердження угод щодо пайової участі  замовників у розвитку інфраструктури міста.

«Тимчасові споруди»:

- в розділі «Комплексні схеми» - інформація щодо затверджених комплексних схем розміщення тимчасових споруд.

Просторові дані мають декілька шарів інформації розподілених баз даних, що можуть  поєднатись у будь якій конфігурації, за Вашою потребою.

Підказки у правому верхньому                та нижньому (випливаючи вікно) куті допоможуть  Вам зберегти  потрібні налаштування.

Випливаючі вікна, окрім  вбудованої  атрибутивної інформації, містять додаткову за посиланням  «Подробнее».

За більш детальною  інформацією звертатися за телефонами и на електронну скриньку, що зазначені на цій сторінці, а також на нашій сторінці у facebook https://www.facebook.com/gradkadastrodessa/

Ми продовжуємо вдосконалювати інструменти надання інформації для користувачів.

Ваші конструктивні пропозиції та зауваження будуть обов’язково розглянуті та, якщо це можливе, враховані.

Дякуємо за підтримку!

Для коректної роботи в ГІС-системі рекомендовано:

а). швидкість Інтернету - не нижче 5 Mb / s, а також установка на Вашому комп'ютері одного з браузерів:
Chrome, Firefox, Safari 3 і вище, Edge, Internet Explorer 9 і вище.

Режим сумісності не підтримується:
iOS Safari
Chrome for Android

Служба містобудівного кадастру.

f