Новости

16.11.2021 08:58

«Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради повідомляє о проведенні архітектурно-містобудівної ради 17 листопада 2021 року в 1400, в приміщенні Центру інтегрованих послуг за адресою: м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д. На засіданні планується розглянути два питання:

  1. Проєкт Детального плану території у межах вулиць: Люстдорфська дорога, Левітана, 2-а лінія 6-й ст. Люстдорфської дороги у м. Одесі. Інвестор: ТОВ «БЛЕК СІ АПАРТМЕНТС». Проектна організація: КП «Одеспроект».
  2. Проєкт Детального плану території у межах: вулиці Розкидайлівська, вулиці Балківська, вулиці Михайла Грушевського та залізничної колії в м. Одесі. Інвестор: ТОВ «Автомобіліст-А». Проектна організація: КП «Одеспроект».

 За розглядом зазначених проектів  містобудівної документації отримані узгодження ГУ державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області; департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної держадміністрації; департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної держадміністрації. 

Звертаємо увагу, що на вимогу зазначеної постанови Кабінету Міністрів України, для участі у заходах вимагається наявність:

-  у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції;

- або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2*, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу;

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

*З метою забезпечення доступності громадян до участі у заході, поряд з приміщенням, в якому буде проводитися засідання ради, усі бажаючі зможуть пройти експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2».

 

 

проєкт Детального плану території у межах вулиць: Люстдорфська дорога, Левітана, 2-а лінія 6-й ст. Люстдорфської дороги та Тополина у м. Одесі

 

проект Детального плану території у межах: вулиці Розкидайлівська, вулиці Балківська, вулиці Михайла Грушевського та залізничної колії в м. Одесі