atlant
Одеська міська рада
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Шановний користувач!

Ви знаходитесь на офіційному сайті Департаменту Архітектури 
та Містобудування Одеської міської ради.
Тут, а також на офіційному сайті міста http://omr.gov.ua/departments/259, Ви можете ознайомитися з основними напрямками діяльності Департаменту Архітектури та Містобудування Одеської міськради і служби містобудівного кадастру в його складі.
Основне призначення порталу інформаційної системи містобудівного кадастру м.Одеси - безкоштовне надання даних системи, що відносяться до інформації загального доступу будь-якому користувачеві.
Більш докладні інструкції і рекомендації користування гео-інформаційним порталом інформаційної системи містобудівного кадастру Ви можете отримати в розділі «Містобудівний кадастр».

 

Містобудівній кадастр - державна система зберігання та использование:
• геопросторових Даних про теріторію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови,
• інформаційних ресурсов будівельних норм, державних стандартів и правил
для:
• удовольствие інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві,
• формирование галузевої складової державних геоінформаційних ресурсов.
Містобудівній кадастр створюється як розподілена геоінформаційна система та ведеться з урахуванням Даних державного земельного кадастру
Запровадження кадастру предполагает создание дінамічної бази даних про існуючу забудову з конкретізацією прив'язки об'єктів до певної территории чи земельної ділянки. Такоже ВІН матіме Наповнення з других кадастрів для визначення охоронних зон, меж земельних ділянок та координат об'єктів та містітіме базу нормативних показніків забудови.

Містобудівній кадастр має
• давати відповідь на питання относительно размещения об'єкту будівництва у планувальній системе адміністратівної одиниці,
• візначаті гранично Допустимі умови и обмеження для кожної окремої земельної ділянки з урахуванням державних будівельних норм, стандартів и правил.

Служба містобудівного кадастру.

f