atlant
Одеська міська рада
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Новини

Четвер, 25 лютого 2021, 14:46

 Вперше в історії конкурсу визнання на світовому рівні отримав український проєкт. Taryan Towers компанії Taryan Group Артура Мхітаряна став переможцем у фінальному, міжнародному, етапі International Property Awards.

 

   Протягом 27 років в Лондоні вручається одна з головних нагород індустрії нерухомості International Property Awards. Премія завоювала довіру девелоперів, архітекторів, дизайнерів і рієлторів з усього світу і вважається своєрідним "Оскаром" для світового ринку нерухомості.

   95 членів міжнародного незалежного журі під керівництвом дійсних членів Палати лордів Великої Британії лорда Малькольма Сінклера, графа Кейтнеського (міністра житлового будівництва при урядах М. Тетчер і Дж. Мейджора), лорда Джона Андерсона і лорда Річарда Беста обирають найкращих серед 2 тис проєктів з шести регіонів – Європи, Азії, Африки, Америки, Арабського регіону і Великобританії.

   Нагороди вручаються в п'яти категоріях на регіональному та світовому рівнях.

   Серед учасників і переможців конкурсу в різні роки були концерни AEDAS і Hyatt Group, архітектурні бюро Atkins, Zaha Haddid Architects, A & A Architects, PT. Metropolitan Land і багато інших.

  Уперше в історії конкурсу визнання на світовому рівні отримав український проєкт. Taryan Towers компанії Taryan Group Артура Мхітаряна став переможцем у фінальному, міжнародному, етапі International Property Awards.

 

   

    Світове визнання одного з українських проєктів виводить весь ринок української нерухомості на новий рівень, адже такі конкурси підбивають своєрідний підсумок року світового ринку і задають тренди на майбутнє.

   Щоб зрозуміти, куди рухається світова архітектура, і як міста будуть виглядати через п'ять-сім років, разом з новим київським житловим комплексом варто розглянути й інші проєкти: п'ять будівель, удостоєних за підсумками року нагород у різних міжнародних номінаціях.

   Серед них є і хмарочоси, і шопінг-моли, і рекреаційні зони. Ці проєкти об'єднують якісна архітектура, продумана інфраструктура, відмінна локація і високі стандарти безпеки.

   При виборі найкращих журі оцінює комплексний підхід до створення об'єктів, якість та екологічність матеріалів, відповідність принципам ресайклу (повторне використання ресурсів. – ЕП), інноваційність технологій.

 

Читати далі...