atlant
Одеська міська рада
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Новини

Середа, 08 липня 2020, 09:42

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 203 від 25.06.2020 р.


Про затвердження проєкту змін до Детального плану території у межах вулиць: Степова, Дальницька, Балківська, Бабеля, Михайлівська площа у м. Одесі

На підставі рішення Одеської міської ради від 18 липня 2018 року № 3470-VІІ відповідно до чинного законодавства України розроблено проєкт змін до Детального плану території у межах вулиць: Степова, Дальницька, Балківська, Бабеля, Михайлівська площа у м. Одесі.
Детальний план території погоджено органами державного нагляду, розглянуто та обговорено на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради 07 травня 2019 року і на громадських обговореннях з 14 березня по 15 квітня 2019 року, під час яких 26 березня 2019 року проведено громадські слухання.
Відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 8 статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРIШИВ:

  1. Затвердити проєкт змін до Детального плану території у межах вулиць: Степова, Дальницька, Балківська, Бабеля, Михайлівська площа у м. Одесі.
  2. Доручити департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради, департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради протягом встановленого чинним законодавством України строку забезпечити оприлюднення матеріалів містобудівної документації та цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Підгайного С.Г.

Міський голова Г. Труханов

Керуюча справами О. Оніщенко