atlant
Одеська міська рада
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ

Новини

Четвер, 18 лютого 2021, 15:44

 

Рішення
Одеської міської ради
№ 51-VIII від 03.02.2021 р.

 

Про розробку проєкту змін до плану зонування території (зонінгу) м. Одеси, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 19.10.2016 року № 1316-VII

 

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», на виконання пункту 3 Протокольного доручення XLІV сесії Одеської міської ради VII скликання від 22 липня 2020 року, беручи до уваги набрання чинності ДБН Б.1.1-22:2017 «Склад та зміст плану зонування територій», враховуючи необхідність вдосконалення порядку регулювання використання та забудови території м. Одеси, Одеська міська рада

ВИРIШИЛА:

 

1. Розробити проєкт змін до плану зонування території (зонінгу) м. Одеси

2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення, департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради.

3. До затвердження проєкту змін до плану зонування території (зонінгу) м. Одеси у порядку, передбаченому чинним законодавством України, затвердити роз’яснення щодо використання територій окремих територіальних зон (додаються), які випливають з вимог плану зонування території (зонінгу) м. Одеси, та інших нормативних актів, що набрали чинність після затвердження плану зонування території (зонінгу) м. Одеси.

4. Доручити департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань планування забудови територій, міського дизайну, архітектури та охорони культурної спадщини.

Міський голова Г. Труханов

 

 

Читать далее...